Разом 0,00 грн.
Разом 0,00 грн.
Показати кошик

Оплата

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати для себе найбільш комфортний вид оплати - готівковий, безготівковий або оплата післяплатою на складі Нової пошти.

Оплата готівкою.

 Цей спосіб оплати доступний для Вас в офісі нашого інтернет-магазину - при замовленні вказуєте в пункті "Спосіб доставки" - "Самовивіз магазину" і оплачуєте товар безпосередньо на місці.

Оплата безготівким способом .

 Цей пункт включає в себе масу можливостей для Вашого комфорту, і є одним з найбільш менш витратних (Вам не потрібно переплачувати на пошті відсотки за накладений платіж і окремо суму за конверт для грошей на пошті). Безготівковий платіж Ви можете внести оплату за замовлення за допомогою кредитної / дебетової картки в он-лайн системі. І звичайно ж Ви можете здійснити переказ коштів через час після оформлення та бронювання для Вас замовлення (протягом 3 днів з моменту покупки - ставиться бронь на товар) на банківські реквізити в Приватбанку. Розрахунковий рахунок (реквізити) на оплату замовлення Вам повідомить менеджер після узгоджень всіх деталей на замовлення.

Оплата післяплатою.

 Цей вид оплати передбачає відправку товару до Вас з наступною його оплатою на складі Нової пошти. При цьому Вам буде необхідно додатково оплатити (крім вартості самого товару) при отриманні товару на складі перевізника - комісію за накладений платіж. На даний момент комісія за накладений платіж становить 2% від суми замовлення і 20 грн. за конверт для грошей - обов'язкові умова післяплати компанією-перевізником.