Разом 0,00 грн.
Разом 0,00 грн.
Показати кошик

Оплата

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати для себе найбільш комфортний вид оплати - готівковий, безготівковий або оплата післяплатою на складі Нової пошти.

Оплата готівкою.

 Цей спосіб оплати доступний для Вас в офісі нашого інтернет-магазину - при замовленні вказуєте в пункті "Спосіб доставки" - "Самовивіз магазину" і оплачуєте товар безпосередньо на місці. Місцезнаходження компанії інтернет-магазину і карту проїзду см. В розділі "Контакти".

Оплата по безналу.

 Цей пункт включає в себе масу можливостей для Вашого комфорту, і є одним з найбільш менш витратних (Вам не потрібно переплачувати на пошті відсотки за накладений платіж і окремо суму за конверт для грошей на пошті). Безготівковий платіж Ви можете внести оплату за замовлення за допомогою кредитної / дебетової картки в он-лайн системі. І звичайно ж Ви можете здійснити переказ коштів через час після оформлення та бронювання для Вас замовлення (протягом 3 днів з моменту покупки - ставиться бронь на товар) на банківські реквізити в Приватбанку. Розрахунковий рахунок (реквізити) на оплату замовлення Вам повідомить менеджер після узгоджень всіх деталей на замовлення.

Оплата післяплатою.

 Цей вид оплати передбачає відправку товару до Вас з наступною його оплатою на складі Нової пошти, Інтайму чи Укрпошгти. При цьому Вам буде необхідно додатково оплатити (крім вартості самого товару, і якщо Ваше замовлення менше 700 грн - то і вартості доставки) при отриманні товару на складі перевізника - комісію за накладений платіж. На даний момент комісія за накладений платіж становить 2% від суми замовлення і 20 грн. за конверт для грошей - обов'язкові умова післяплати компанією-перевізником, так само якщо сума замовлення вище 700 грн - додатково, в обов'язковому порядку в разі післяплати товар страхується на суму, заявлену в замовленні за рахунок покупця. При оформленні замовлення за допомогою форми оплати "накладений платіж" Вам буде необхідно внести заставу за замовлення на розрахунковий рахунок інтернет-магазину в сумі 80 грн. від суми замовлення, решта - при отриманні товару, наприклад - Ви замовили балетки в нашому інтернет-магазині за 900 грн, з них 80 грн вноситься на розрахунковий рахунок магазину, інші 820 грн. Ви вносите при отриманні, після перевірки товару (сума замовлення не впливає на суму передоплати).